Wróć

Infiled AR P5.9

Do naszego magazynu dotarła duża partia (1000 m2) nowego ekranu Infiled AR series P5.9.
Prezentowany model to najprostszy panel, jaki kiedykolwiek zaprojektowano, aby zminimalizować czas montażu i zwiększyć efektywność Twojego zespołu. To lekkie, ale solidne panele LED nadające się zarówno do pracy na zewnątrz, jak i w zamkniętych przestrzeniach. Seria AR została zaprojektowana z myślą o wielokrotnym użytku, co wymaga najlepszych komponentów, trwałości i bezpieczeństwa produktów.
Panele są wyposażone w system magnesów, a także dodatkowe kołki pozycjonujące, które ułatwiają montaż.
Uchwyty do wspinania umożliwiają szybki dostęp i serwis podczas zastosowań na dużą skalę.
Kabinety z serii AR pozwalają na serwis tak z przodu jak i z tyłu. Posiadają jednoczęściową skrzynkę centralną z zasilaczem, kartą odbiorczą i HUBem. A to wszystko demontowane bez użycia narzędzi.
Ekran zapewnia wyjątkową i żywą jakość obrazu z wysoką jasnością i częstotliwością odświeżania, dzięki zastosowaniu dobrych przetworników. Wysoka jakość ekranu jest również zasługą kart odbiorczych Novastar A8. Jedną z głównych zalet ekranu AR Series P 5.9 jest elastyczność: możesz zbudować zarówno płaski ekran, jak i zakrzywioną powierzchnię. Zakres kątowy może sięgać do 10 stopni, zarówno dla kątów wklęsłych jak i wypukłych .
Dodatkowo zaprojektowany we współpracy z Visualsupport trzeci zamek gwarantuje, że nawet największy ekran będzie super płaski.
Rozwiązanie kornerów 90 stopni pozwala na tworzenie nietypowych projektów, ponieważ do wyboru jest szeroka gama kabinetów z tymi samymi komponentami:
– 50x50cm lub 50×100 cm, proste lub zakrzywione,
– 50x50cm lub 50×100 cm, lewy i prawy róg.
Dodatkowe wzmocnienie konstrukcji specjalnie zaprojektowane na życzenie Visualsupport sprawia, że seria AR P5.9 jest naprawdę idealna do wszystkich projektów na dużą skalę z limitem wysokości zawieszenia 17m i 10-krotnym współczynnikiem bezpieczeństwa.

Specyfikacja

Model Infiled AR P5.9
Technologia SMD
Ilość pixeli (m2) 168×168
Wielkość modułu (cm) 100×50 / 50×50
Jasność (cd/m.) 5000
Częstotliwość odświeżania (Hz) 3840
Skala szarości(bit) 16
Waga modułu (kg) 13,3 (50×100)
8 (50×50)
Maks. pobór mocy modułu (W) 270
Śred. pobór mocy modułu (W) 90
Grubość modułu (mm) 66
Wykonane z materiału Magnez
Zastosowanie Zewnętrzne
Stopień ochrony IP65
Zakrzywienie ( stopnie) -10 / +10
Serwis Przód / tył
Magnetyczne moduły TAK (z zamkami)